basen bölgesi nasıl eritilir

Sponsorlu Bağlantılar


Pek çok bayanın ortak şikayetidir basen ve kalçalardaki aşırı yağlanma. Araştırmalar sonucunda geliştirilen bu özel diyetle, uzmanlar altı hafta sonunda basen ve kalçalarınızı o istemediğiniz yağlardan arındırabileceğinizi belirtiyorlar. Hareketsiz kalınması ve yağlı besinlerin etkisiyle oluşan bu sorunun çözümü aslında o kadar da zor değildir.

Son derece ekonomik bir diyet uygulaması, kolayca bulabileceğiniz gıdalardan oluştuğu için, sizlere son derece rahat bir şekilde basen ve kalça yağlarından kurtulma imkanı tanıyor.

Badem ve kayısı müslini olarak bilinen bu diyette, kendi hazırlayacağınız müsli oldukça lezzetli yapısıyla ve muhteşem yetenekleriyle sizleri cezbedecek. Yulaf tanesi iki fincan koyun ve içine iki fincan dolusu da kırılmış fındık ekleyin. Bir fincan buğdayı, bir fincan çekirdeksiz üzümü (Kuru), aynı ölçekte ayçiçek tohumunu, bademi, ince kıyılmış kuru kayısıyı karıştırdıktan sonra blendırdan geçireerek tüketime hazır hale getirin. On iki eşit parçaya ayırdığınız karışımınızı, bir bardak diyet soğuk süt ekleyerek tüketeceğinizden lezzet katmak için yarım muzu dilimleyerek ilave edebilirsiniz.

Diyet programınızın kahvaltısı karşımınızın ilk parçası ile başlamakta, saat onbir civarı yiyeceğiniz bir elma ve bir porsiyon karışımınızla yiyeceğiniz yarım dilim muzdan oluşan öğle yemeği ile devam etmekte. Öğleden sonra bir avuç kuru üzüm yiyecek ve akşam yemeğinde temel gıdalardan meyvelerle birlikte tüketeceksiniz. Yatmadan önce de bir portakalı afiyetle yiyerek ilk gününüzü noktalayacaksınız.

Günlük akşam öğünleriniz ise şu sıralamaya tekabül etmekte:

Pazartesileri tavuk kanadı veya göğüs ızgaranın yanında yağsız salata,

Salı iki yumurtalı omlet,

Carşamba çay fincanı dolusu makarna,

Perşembe tavuk göğsü ve havuç haşlama,

Cuma ton balığı ve yeşil salata,

Cumartesi hindi göğsü ve mısırlı salata,

Pazar ise üç dilim rosto edilmiş biftek ve brokolili havuç salatası ile devam ediyor.

Arananlar


Sponsorlu Bağlantılar

Bir Cevap Yazın