Basen Eritme ve İnceltme Hareketleri

Sponsorlu Bağlantılar


BASEN İNCELTME ve ERİTME HAREKETLERİ

Vücutta en büyük kas yapılarını içeren basenler yüksek kas kütlesinin yanında en fazla kilo alımının gerçekleştirildiği bölgelerden biridir.
Bölgede bulunan yağ dokusunun fazla olması nedeni ile basende kan dolaşımı oldukça yavaş bir şekilde gerçekleşmektedir. Yavaş kan dolaşımı nedeni ile basen bölgesinde bulunan kaslar oldukça yumuşak bir yapı kazanmaktadır. Bu tür olumsuz durumunun yanında doğru egzersizler ile vücudumuzun diğer bölgelerine göre basen inceltme işlemi daha kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.
Haftada birkaç gün 5-6- dakika kalça hareketleri gerçekleştirerek kısa bir süre içerisinde basen inceltme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu düzenli hareketler ile güzel bir kalça görünümüne ve sıkı bir basen bölgesine kavuşabilirsiniz.

Sadece bu basit işlem ile birkaç ay içerisinde daha fit bir görünüm kazanabilirsiniz.

Basen eritme ve inceltme sürecini daha da hızlandırmak istiyorsanız, bol bol antioksidan özellikli gıdalar tüketmeniz, bolca su içmeniz özellikle sıcağa yakın ılık su içmeniz gerekmektedir.

Eğer uzun süredir spor yapmıyorsanız, spor yapmaya yeni başladıysanız, kısa sürede zayıflama hırsıyla ilk zamanlar bir anda fazla yüklenmeyiniz.Spora yavaş yavaş başlayınız.
Zayıflama hırsıyla sağlığınızdan olmayınız.


Sponsorlu Bağlantılar

Bir Cevap Yazın