basen eritmek için spor aleti

Sponsorlu Bağlantılar


Orj. Leg Magic Karın Kalça Basen Bacak Eritme TV

Leg Magic Nedir:

Super Leg Magic egzersiz aleti, kalça ve bacak kaslarınızı şekillendirip güçlendirmek üzere tasarlanmıştır. Leg Magic egzersiz aleti sayesinde vücudunuzun alt kısmındaki bütün kasları hafif ve doğal hareketlerle rahat bir şekilde çalıştırabileceksiniz. Sizin fitness seviyenize en uygun Leg magic antrenmanını seçebilecek ve hemen çalıştırmaya başlayabileceksiniz. Kolay ve sağlıklı bir şekilde forma girebilecek ve daha dayanıklı ve kuvvetli olabileceksiniz. Vücudunuzdaki yağ oranını azaltır ve fazla kilolarınızdan kurtulmanıza imkan sağlar. (Doğru beslendiğiniz ve aldığınız kalori miktarını arttırmadığınız taktirde) Günlük işlerinizi yaparken kendinizi daha enerjik hissetmenizi sağlar. Vücudunuzun alt kısmındaki kaslarınızı şekillendirir, daha sağlıklı ve güzel bir görüntü sağlar. Stresiniz azaltır ve daha pozitif bir bakış açısına sahip olmanızı sağlar. Leg Magic’in katlanabilme özelliği sayesinde kullanmadığınız zamanlarda yer tasarrufu sağlayacaksınız.
Leg Magic ile üst bacak bölgenizi hayal bile edemeyeceğiniz kadar inceltebilecek ve şekillendirebileceksiniz. Dahası, buz pistinin kraliçesi Katarina Witt de Leg Magic kullanıyor!
Leg Magic Birden fazla spor aleti ile çalışmanıza gerek kalmadan tüm kaslarınızı harekete geçirir.

Üstelik Leg Magic saatler harcamadan, günde birkaç dakika kullanıldığında formun korunmasına yardımcı olur!

Leg Magic ile zorlanmadan, enerjinizi tüketmeden spor yapmanın keyfini çıkarın!

Leg Magic ile üst bacak bölgenizi hayal bile edemeyeceğiniz kadar inceltebilecek ve şekillendirebileceksiniz.

Leg Magic ile bel, basen, karın, üst ve alt bacak kasları aynı anda çalışır.

Leg Magic Birden fazla spor aleti ile çalışmanıza gerek kalmadan tüm kaslarınızı harekete geçirir.

Leg Magic Her yaş grubundan kullanıcı için uygundur.

Dünyaca tanınmış fitness öncüsü Neil Summers tarafından tasarlanan Leg Magic in görünüşünüzü ve moralinizi ne kadar hızlı ve kolay bir şekilde değiştirebileceğine inanamayacaksınız.

Aşağıdaki videoda leg magic ile ne tür egzersizler yapabileceğinizi ve hareketleri nasıl doğru şekilde yapabileceğinizi görebilirsiniz.

Leg Magıc Egzersizleri :
Her egzersizi 60 saniye boyunca yapın ve her egzersizin bütün tekrarlarını doğru bir şekilde tamamlayın. Eğer daha yeni başlıyorsanız, her egzersizi 8-10 kez tekrar ederek başlayın ve başlarda kaslarınızın yorulduğunu hissediyorsanız egzersizler arasında dinlenin. Her egzersizi 10 kez tekrar edebilmeye başladığınızda daha fazla tekrar eklemeye hazırsınız demektir. Böylece komple Super Leg Magic Antrenmanına yavaş yavaş ulaşırsınız. Antrenmanınızın yoğunluğunu arttırmak için egzersiz setlerini çoğaltabilirsiniz.

Başlangıç Pozisyonu

İç Bacak Hareketi

Hareketli Hamle Hareketi

Kısa İç Bacak Hareketi

Çömelme Hareketi

Kalça Ve Dış Bacak Hareketi

Sabit Hamle Hareketi

İç Bacak Sıkıştırma Hareketi

V Şeklinde Oturma Hareketi

Karın Hareketi

Kalça Kaldırma Hareketi

Şınav Hareketi

İç Bacak Ve Kol Şekillendirme Hareketleri

Arananlar


Sponsorlu Bağlantılar

Bir Cevap Yazın