Basen nasıl inceltilir

Sponsorlu Bağlantılar


Basen inceltme

Basenlerinin büyüklüğünden şikayet eden kadınlar çeşitli tekniklerle bu şikayetlerinden kurtulabilir. Kadınlarda en çok kilo almaya müsait olan basenleri eritmek için öncelikle şekerli, unlu, doymuş yağlı besinlerden uzak durmak gerekiyor.

Gün içinde 5-5 dakika yapacağınız küçük egzersizlerle 1-2 hafta içinde basenlerinizdeki fazlalıklardan kurtulabilirsiniz. Bol yürüyüş yapılmasının yanı sıra bisiklet gibi sporların da basenleri erittiği belirtiliyor.

İlk olarak yere yan yatın ve elinizi ensenize koyun. Üst tarafta kalan bacağınızı aşağı yukarı kaldırın ve bu işlemi günde 5-6 dakika yapın.

Bir diğer basen eritici hareket ise emekler pozisyonda yere eğilin ve bacaklarınızı geriye doğru indirip kaldırın. Her iki bacağınızı da çalıştıracağınız hareketi günde 5-6 dakika yapın.

Sabahları kalktığınızda aç karnına oda sıcaklığındaki bir bardak suyun içine bir damla elma sirkesi koyun ve düzenli olarak için.

Değerli ziyaretçilerimiz, bu sitede basen eritme, kalça inceltme, zayıflama, diyet, bölgesel zayıflama, göbek eritme, yağ yakma gibi konularda bilgiler yer almaktadır, ancak bu bilgiler hekim tavsiyesi niteliğinde değildir.Sağlıklı bir yaşam için, zayıflamak için, dinç olmak için, sağlıklı bir şekilde yağ yakmak ve göbek eritmek için, incelmek için lütfen doktorunuza danışınız.

Arananlar


Sponsorlu Bağlantılar

Bir Cevap Yazın