Basen Sorunundan Kurtulma, Basen İnceltme

Sponsorlu Bağlantılar


BASEN PROBLEMİNDEN KURTULUN

Ülkemizde ister bayan ister erkek olsun pek çok kişi basen, bel ve karın bölgesinde istenmeyen fazlalıklardan rahatsız olmakta ve sosyal hayatlarında tam olarak aktif bir rol alamamaktadır.

Vücudumuzun belirli bölgelerinde oluşan bu şekil bozukluklarını bazı alternatif yöntemler ile yenebilmemiz mümkündür. Kilo problemi bölgesel olarak farklı egzersizler ile gerçekleştirilmektedir. Basensiz yaşam sağlamak için bazı özel egzersiz hareketlerini kullanarak basenlerinizin daha sıkı ve ince bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz. Sitemizde bulunan bazı temel hareketlerini evinizde rahat bir şekilde uygulayarak basen problemlerinizden rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

Yulaf tanesi, kırılmış fındık, buğday, çekirdeksiz kuru üzüm, ayçiçeği tohumu, badem ve ince kıyılmış kuru kayısı ile doğal bir bitkisel karışım ile gıda takviyesi yaparak vücudunuzu istediğiniz şekle daha rahat sokabilirsiniz.

Basen bölgesinde bulunan kasları sık sık çalıştırmak, şekerden, tuzdan, hamur işi yemeklerden ve yağlı yemeklerden uzak durarak kısmi perhiz yapmak ve bol bol su içmek basen bölgesindeki yağları eritmenizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Sağlıklı günler dileriz.


Sponsorlu Bağlantılar

Bir Cevap Yazın