Basenli kadınlar nasıl giyinmeli

Sponsorlu Bağlantılar


Basen İçin Giysiler

Hayatta bazen başka insanların bir sorun olarak gördüğü şeyleri, siz kolaylıkla bir avantaja çevirebilirsiniz. Bunlardan biri de kadınlardaki iri basen sorunudur. Bir çok iri basene sahip bayanlar elbise seçiminde sıkıntı yaşıyorlar ve bir türlü üzerlerine uygun ve yakışan giysileri bulamıyorlar. Oysa Kim Kardashian iri basenlere sahip olmasına rağmen nasıl giyinileceğini çok iyi biliyor ve ne giyse yakışıyor. Kendini çekici yapmayı biliyor.Merak etmeyin, ünlü yıldızın iri basenli kadınlara nasıl ve ne giyecekleri konusunda önerileri de var:

Moda ile arası çok iyi olan Kim Kardashian, iri basenlerine rağmen ne giyse büyüleyici görünüyor. İşte bir kaç tüyo…

İYİ BİR TERZİ ŞART
Terzi bulun dediysek, “hot couture” giyinin anlamında önermedik elbette. Bir elbiseyi çok beğenip aldınız ama üstünüzde duruşundan emin olmadığınızda, terziye danışıp fikir alabilirsiniz. Etek boyu kısaltma, pili açma ya da bir detay ile oynama görünüşünüzde çok büyük farklar yaratabilir! Üstelik çok beğenerek aldığınız elbiseyi zevkle giyersiniz.

BELİ VURGULAYIN
Bir kemer her şeyi değiştirebilir! Kim Kardashian genellikle Phillip Lim ve Alaia’nın büyük kemerlerini kullanıyor. Vintage kemerler de doğru bir seçim olur. Kemer, görünüme son noktayı koymak için iyi bir dokunuştur ve ilgiyi kendine çeker. Vücut hatlarınıza en uygun kemeri bulun ve kullanın!

BÜYÜK BOY ÜSTLER VE ELBİSELERDEN KAÇININ

Bol giysiler çok rahattır ve Nicole Richie kadar zayıfsanız üzerinizde harika da görünebilir. Ama biraz topluysanız, bol giysilerle daha çok hamile gibi görünebilirsiniz! Onun yerine maksi elbiseleri deneyin. Kıvrımlı hatlara sahipseniz, ne çok bol ne de çok sıkı giysileri tercih etmelisiniz.

VÜCUDUNUZU TOPARLAYAN İÇ ÇAMAŞIRLARI SEÇİN
Vücudunuzu sarıp sarmalayan iç giysiler, görünümünüzü de inceltir. Şişkinlikler kaybolur, fit gözükürsünüz. Korse sevmiyorsanız, karnı ve baseni toparlayan külotlardan alabilirsiniz. Elbiselerin altına rahatlıkla giyebileceğiniz bu iç çamaşırlarının korse elbise tarzında olanları hem yumuşacık hem de çok rahat.

KIVRIMLARINIZI SEVİN
Kim Kardashian’ın en önemli tavsiyesi: Kıvrımlarınızı sevin ve onlarla barış içinde yaşayın! Bedeninize uygun inanılmaz elbiseler yapan markalar var, çıkın ve onları bulun. Unutmayın, hatlarınızı dengeleyen bir giysi ile mankenlere taş çıkartan harika bir görüntüye sahip olursunuz.

Değerli ziyaretçilerimiz, bu sitede basen eritme, kalça inceltme, zayıflama, diyet, bölgesel zayıflama, göbek eritme, yağ yakma gibi konularda bilgiler yer almaktadır, ancak bu bilgiler hekim tavsiyesi niteliğinde değildir.Sağlıklı bir yaşam için, zayıflamak için, dinç olmak için, yağ yakmak ve göbek eritmek için, incelmek için lütfen doktorunuza danışınız.

Arananlar


Sponsorlu Bağlantılar

Bir Cevap Yazın