Ceviz ile zayıflama

Sponsorlu Bağlantılar


Cevizin faydaları anlatmakla bitmez, ancak en bilinen faydası da koleströlü düşürmesidir. Cilt lekeleri konusundaki faydalarını ve adet kanamasını düzenlediğini de birçoğumuz biliyoruzdur.

ceviz ile zayiflama Ceviz ile zayıflamaSon günlerde, Seda Sayan’ın beş ayda 13 kilo vermesini sağlayan diyet formülünü; üç öğün ceviz, her gün bir dilim pizza yediğini itiraf etmesi ile cevizin zayıflamaya olan faydalarını araştırma ihtiyacı hissettik.

Ceviz suyu ile veya ceviz ile zayıflamak mümkün mü ?

Doktorlar tarafından ceviz genelde troid hormonu sorununda kullanılır. Yani diğer bir adıyla zayıflama. Midenizdeki şişlikleri indirmenin en kolay yolu ceviz kürü. Bu kürü istediğiniz kadar uygulayabilirsiniz ki ne kadar uygularsanız şişliğinizden o kadar çabuk kurtulursunuz. 2 hafta içerisinde farkı sizde göreceksiniz.

Ceviz suyu Hazırlanışı: 6–7 adet cevizi 1 litre suya cevizi kırmadan ve kabuklu bir şekilde alt ve üst kısmından 2 delik açarak çaydanlığa atın. İçerisine birazda sirke atın. 15 dakika kaynatın. Bu karışımdan günde 2 defa içeceksiniz. Aç karnınıza içmeniz daha yararlı. Çaydanlıktaki ceviz tanelerini de su ile birlikte tüketiniz.

Arananlar


Sponsorlu Bağlantılar

One Comment

  1. Anonim 01 Temmuz 2013 10:55

    yeşil kavuklarıylamı anlamadımki ne olur bir yardımcı olurmusunuzdalından kopartıptamı yapıcam lütfen cecap cazarmısınız

Bir Cevap Yazın