Gürkan kubilay göbek ve kalça eritme diyeti

Sponsorlu Bağlantılar


Tüm bayanların ortak kilo takıntısı karın ve kalça bölgelerinde çok yoğunluk göstermektedir. Karın ve kalçalarından rahatsız olan bayanların sayısı oldukça boldur. Sıkıntıdan her gün televizyonda ve ya gazetelerde gördüğü türlü zayıflama yollarını dener, fakat kimisinde başarılı kimisin de başarısız olunur. Bu yüzden bilinen ve güvenilen doktorların tavsiyelerine uyulmalıdır. Bilinmedik doktorların ve ya doktor görünümülü sahtekar sağlık oyuncularının sözlerine kulak asılmamalıdır. Bilinen ve çoğu kez başarılara imza atan Dr. Gürkan Kubilay bölgesel zayıflama hakkında bize bir tarif sunmaktadır.
Dr. Gürkan Kubilay’dan bölgesel zayıflama menusu:

Sabah:
Meyve suyu ve süt ile karıştırılmış mısır gevreği
1 dilim kepek ekmeği, örgü peyniri
4-5 adet zeytin

Ara öğün
Yeşil elma (özellikle yeşil olacak)

Oğlen
2 dilim ıspanaklı börek, salata (turp, kırmızı soğan, marul, maydanoz ile yapılmış)
1 bardak domates suyu ve bir dilim buğday ekmeği

Ara öğün
Ananas 1 dilim

Akşam
2 Adet kırmızıbiber dolması, dilediğince çoban salata(domates ve salatalıkla yapılmış)
Bir dilim kepek ekmeği

Gece
Yeşil çay

Gürkan Kubilay diyetleri oldukça başarılı sonuç vermekte ve de uygulayan çoğu hasta bulunduğu durumdan memnun bir şekilde hayatını sürdürmekte. Başarıya ulaşmanın sırrı sizden ve doktorunuzdan geçmekte. Bunu unutmayın.

Arananlar


Sponsorlu Bağlantılar

One Comment

  1. dilek 29 Nisan 2012 16:19

    ben rejim yapıyorum ama dayanamıyorum kilomda 70 felan amazayıflayamıyorum yemek yemeden duramıyorum duruyorumda tansiyonum düşüyor hertarafım arıyor halsiz kalıyorum yemeyi yedigim zamanda çok yiyorum herkez hamile sanıyor karnım çok büyük ben bile nefret ediyorum karnımın büyüklügünden nolursunuz zayıflayım teşekkürler

Bir Cevap Yazın