Hızlı Göbek Eritme Yolları, Göbek ve Karın Nasıl Eritilir?

Sponsorlu Bağlantılar


Göbek ve karın eritme yöntemleri

Bir an önce göbeğinden ve yağlardan kurtulmak isteyenler yazımızı okumalı.Göbek eritmek için neler yapmalıyız, nasıl beslenmeli ve nasıl spor yapmalıyız, göbek ne kadar zamanda erir, ne kadar zamanda ne kadar göbek eritebilirim gibi sorularınıza aşağıda cevaplar bulacaksınız.

Aylardan Nisan ayı..Yaz geliyor..İnce giysiler giymek isteyeceksiniz..Ceketlerden ve paltolardan kurtulacaksınız ancak ceketler çıkınca göbeğiniz hop diye ortaya çıkıverecek değil mi?
Hadi bakalım az da olsa şu göbeğimizden kurtulalım değil mi?
Bakın havalar ısınma sinyali verdi, 1 ay sonra iyice ısınacak ve giydikleriniz göbeğinizi açığa çıkartacak.Az da olsa göbeğimizi eritelim.

Göbek neden olur?

Göbek ve karın çevresinde biriken yağlar hepimizi görünüşümüz açısından rahatsız eder.Bu yağların çok miktarda olması günlük hayattaki işlerimizde de bize zorluk çektirir.Göbeğinde çok fazla yağ toplanan kişiler yürümekte, eğilip kalkmakta, tuvalette bile zorluk çekerler.
Dolayısıyla göbek etrafında bulunan yağlardan kurtulmamız yani göbeğimizi eritmemiz gerekmektedir.
Göbek etrafında yağ birikmesinin çeşitli nedenleri vardır.Başta haddinden fazla yemek, çok yağlı yemek, bol şeker tüketimi göbekte yağ birikimine neden olurlar.
Özellikle de aşırı şeker tüketimi yağa neden olur.Çünkü vücuttan atılmayan fazlalık şeker yağa dönüşür ve bu yağlar en uygun yer olan göbek etrafında depolanırlar.
Demek ki göbek yağlarına neden olan şeylerden uzak durmalıyız.

Göbek nasıl eritilir

  • Öncelikle ekmek, yağ, şeker ve tuz ile sizi mutlu eden o karbonhidratlı yiyeceklerden bir süre uzak duracaksınız.
  • Mümkün olduğunca su özellikle de ılık su içeceksiniz, su tüketimi o yağların çözülmesini ve vücuttan dışarı atılmasını kolaylaştırır.Özellikle suyun çok faydasını görürsünüz.
  • Maalesef aç kalacaksınız.Evet kendinize zarar vermeyecek derecede aç kalmanız gerek, tabii bunu yaparken sık yeyin ancak az yeyin, her öğünde mutlaka ama mutlaka doymadan sofradan kalkın.Sıhhatin ve zayıflamanın anahtarı budur.SOFRADAN DOYMADAN KALKIN
  • Açlığınızı meyvelerle bastırın.Çok acıktınız ve yemek arıyorsunuz, canınız gördüğünüz her şeyi, aklınıza gelen her şeyi istiyor ancak kendinizi tutacaksınız, o şeyi derhal aklınızdan çıkartacaksınız.Ben diyetteyim diyeceksiniz.Açlığınızı zararsız meyvelerle geçiştireceksiniz.
  • Biraz hareketlenin.Size her gün 3 kilometre koşun demiyoruz.Sadece hayatınıza biraz daha hareket katın.Mümkün olduğunca çok yürüyün, imkan varsa koşu yapın, açlıkla birleştiği zaman sporun müthiş etkisi olacaktır.
  • Asla acele etmeyin ve iki üç gün içinde zayıflamayı beklemeyin.Diyetler ve sporlar ilk üç gün içinde bırakılıyor genelde.Çünkü diyet yapan kişi bir an önce etkisini görmek istiyor.Sabahtan akşama kadar aç kalan biri hemen o akşam göbeği tamamen erisin istiyor ancak mümkün değil maalesef.Göbeğinizin gözle görülür derecede erimesi için en az bir hafta veya on gün sabırla diyet ve spor yapmalısınız, işte o zaman zafer sizin olacak ve göbeğinizin eridiğini göreceksiniz ve çevrenizdekiler de bu değişimi kesinlikle farkedeceklerdir.Sadece sabırlı olun.Diyetin ilk zamanlarında sadece iç organlarında bulunan yağlar erir, iki üç gün sonra ise o yağlar bitince sıra göbek yağlarına gelir.Acele etmeyin.
  • Göbek eritmek için yardımcı gıdalardan yararlanın.Örneğin zayıflama çaylarının yağ yakma ve kilo verme konusunda yararları vardır.Aynı zamanda metabolizma hızını da artırırlar.Bunlar da size extradan on gün içinde en azından bir kilo vermenizi sağlayabilirler.Ancak bu tür şeylerin diyetsiz ve sporsuz tek başına işe yarayacağını düşünmeyin.

Bu zorlu göbek eritme sürecinde sizlere başarılar ve sabırlar dileriz.
Sabrın sonu zayıflamaktır arkadaşlar.

Arananlar


Sponsorlu Bağlantılar

Bir Cevap Yazın