Kas geliştirme diyeti

Sponsorlu Bağlantılar


Kas yapma, kas geliştirme diyeti

Diyet programları kişinin yaşına, cinsiyetine ve yaşam tarzınıza göre hazırlanması gerekiyor. Bu yüzden diyetin verdirmeyi vaat ettiği kiloaya bakılarak bir program denenmelidir. Günlük yaşantısı daha yoğun ve hareketli geçenlerin bir günü daha az hareketle geçirenlere göre daha kalorili bir program seçmesi gerekir.

Herhangi bir sağlık problemi olmayanlar sadece bu üç önemli detaya göre kendilerine en uygun listeyi bulabilirler.

Çeşitli sağlık sorunlarına göre de uzmanlar tarafından hazırlanan başarılı programlar bulmak ta mümkün.
 Spor yapanların ve vücut gelişimine ağırlık veren kişilerin bol protein ve karbonhidrat içeren bir listeyi uygulamaları gerekiyor. Bu içeriğe hakim aynı zamanda da kas gelişimini destekleyen bu diyet günlük 2500 Kcal. içeriyor.

7 gün boyunca aynı düzenle ilerleyen kas geliştirme diyetinin günlük menüleri :

Sabah : 1 Bardak süt, 3 yumurta beyazı, bir kibrit kutusu kadar peynir, 1 kase yoğurt, 1 avuç kuruyemiş, yulaf. Çay, kahve ya da meyve suyu.

Öğle : 1 – 2 Porsiyon tavuk, balık ya da kırmızı et, 1 porsiyon makarna veya pirinç veya börek, ayran, yeşil salata, tatlı, meyve.

İkindi : 1 Kase yoğurt ya da bir bardak süt, bir hindili, ton balıklı ya da tavuklu sandviç.

Akşam : 1-2 Porsiyon sebze, 1 porsiyon ızgara et, meyve.

Gece : Ballı, muzlu süt.

Hızlı kilo vermek, hızlı zayıflamak için yapacağınız diyetlerde dikkatli olunuz, özellikle su tüketimini artırınız, vücudunuza dikkat ediniz.
Çabuk kilo vermek çabuk zayıflamak için yapılan şok diyetler vücudunuza zarar verebilir, diyete bile yavaş yavaş başlamak gerekir.

Değerli ziyaretçilerimiz bu sitede göbek eritme, basen eritme, kalça inceltme, yağ yakma, zayıflama, bölgesel zayıflama ile ilgili bilgiler yer almakta ise de bu bilgiler asl bir hekim tavsiyesi yerine geçmez.
Sağlıklı bir şekilde zayıflamak, yağ yakmak, incelmek, sağlığınızdan ödün vermeden göbek eritmek, hızlı kilo vermek, çabuk zayıflamak için lütfen bünyenizi iyi tanıyan bir doktora başvurunuz.


Sponsorlu Bağlantılar

Bir Cevap Yazın