Nesfit 14 gün diyeti

Sponsorlu Bağlantılar


Yaz aylarına fazlalıklarınızı atarak girmeniz sadece 14 gününüzü alacak. Nasıl mı? Nesfit 14 Gün Diyet Programıyla… Düzenli olarak uygulayacağını bu program sayesinde dilediğiniz forma kavuşmak hayal değil. Tülin Şahin’inde destek verdiği Nestle Nesfit Diyet Programı, hem sağlıklı beslenmenizi hemde sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlıyor. Yapılan araştırmalar sonucunda günlük tahıl tüketen kişilerin dengeli şekilde zayıflamasının çok basit olduğu söyleniyor. Sizde bu programı deneyerek yaz aylarına formda girin;)

KAHVALTI:
Yarım yağlı/yağsız süt ile hazırlayacağınız bir kase Nesfit®’in yanında 1 adet meyve yiyebilir ve 1 bardak şekersiz çay ya da kahve içebilirsiniz.
1 kaseye 5 kaşık Nesfit, yarım bardak yağsız süt ekleyebilirsiniz.

ÖĞLEN:

Bu öğünde dilediğinizi yiyebilirsiniz, fakat bizim önerimiz 4 temel besin grubunu da içeren dengeli bir tabak hazırlamanız.
Yağsız ya da az yağlı yoğurt; salata ya da sebze yemeği; tam tahıllı ekmek, tam tahıllı makarna ya da bulgur pilavı ve ızgara et, tavuk ya da balık yiyebilirsiniz. Böylece süt, et, tahıl ve sebze gruplarının her birini dengeli şekilde tüketmiş olursunuz.

AKŞAM:
Yine yarım yağlı/yağsız süt ile hazırlayacağınız bir kase Nesfit® ile yağsız yoğurt ve sebze yiyebilirsiniz.

- Daha iyi sonuç için ara öğünlerde meyve ve sebze yemeyi, günde en az iki litre su içmeyi ve egzersiz yapmayı unutmayın.

Tülin Şahin’in önerisi…

Nestlé NESFIT ile birlikte beslenme ve forma girme programını uygulamanın çok keyifli olduğunu ve Nestlé NESFIT’in kendi yaşam anlayışıyla çok uyumlu bir marka olduğunu belirten Tülin Şahin konu hakkında şunları söyledi:

“Çok yoğun tempolu yaşamım var, bu tempoda hem sağlıklı beslenmek hem de formumu korumak benim en temel ihtiyaçlarımdan biri. Nestlé NESFIT bu ihtiyacımı en iyi şekilde karşılıyor. Benim gibi dengeli bir şekilde formda kalmak isteyenler; bikini mevsimi öncesi istediği beden ölçülerine kavuşmak isteyenler Nestle NESFIT’i mutlaka denemeliler.

14 gün programındaki Nestle NESFIT’li menülerle bütün hanımlar benim gibi formda kalmayı başarabilirler. Nestle NESFIT’in 14 Gün Programı yapılan araştırmalar sonucu kendini kanıtlamış bir program. Yaz geldi, fazlalıklarım var diye kara kara düşünmeyin.

Nestle NESFIT 14 Gün Programı, biraz hareket, biraz da dikkatli ve dengeli beslenme ile düşlerinizdeki bikiniyi giymenize olanak sağlayacak.

Nestle Nesfit Kalori Miktarları

Nesfit Meyveli: PAKET(300gr) 1059 kalori
Nestle Nesfit Sade: GRAM 3.57 kalori
Neste Nesfit Çikolatalı+125ml süt: PORSİYON 160 kalori
Nestle Nesfit Çikolatalı (sütsüz): GRAM 116 kalori
Nestle Nesfit Sade + 125ml Yağsız Süt: PORSİYON 151 kalori
Nesfit meyveli (40 gr 125 ml yağsız süt ile): PORSİYON 186 kalori
Nesfit Kırmızı Meyveli 30 gr +125 ml yağsız süt: PORSİYON 151 kalori

Arananlar


Sponsorlu Bağlantılar

One Comment

  1. Anonim 04 Mayıs 2013 12:08

    ben denedim işe yaramadı niye?

Bir Cevap Yazın