Şeyda Coşkun ile zayıflama sırları

Sponsorlu Bağlantılar


Son günlerde verdikleri kilolarla gündeme gelen Hadise ve Gülşen’i zayıflatan ismin Şeyda Coşkun olduğu ortaya çıktı. İki ünlü şarkıcının zayıflama formülünü öğrenen Sibel Can da kararını verdi. Yıllardır başı fazla kilolarıyla dertte olan Can, yaz sonunda Şeyda Coşkun’un kapısını çalacak.

1 AYLIK BEDEL; 3 BİN EURO!
Güzel şarkıcı, Coşkun sayesinde tıpkı Hadise ve Gülşen gibi kısa sürede zayıflamayı amaçlıyor. Her müşterisi için ayrı bir diyet programı hazırlayan ve kilo verdireceği kişilere yaşam koçluğu da yapan Şeyda Coşkun’un aylık ücreti ise 3 bin euro. Coşkun’un bu ücretine müşterilerine hazırlayıp gönderdiği yemekler dahil.

50 GÜNDE 13 KiLO VERDi
Sabahları yulaf, omlet yiyor ya da peynirli kahvaltı yapıyor. Karbonhidrat ile proteini karıştırmıyor. Bol bol sebze yemeği tüketiyor. Yanında mutlaka yoğurt yiyor. Sabah yulaf yiyorsa, öğlen sebze yemeği ve yoğurt, akşam ızgara et yiyor. Ara öğünlerde ise ayran ve ve bitki çayları içiyor.
Beden eğitimi bölümü mezunu olan Şeyda Coşkun, Mehmet Ali Erbil’in baldızı olarak tanındı.

GÜLŞEN NASIL ZAYIFLADI
* Sabahları bazen meyveyoğurt, bazen müsli, bazen yumurta beyazıyla yapılmış omlet tüketiyor.
* İşlem görmemiş esmer makarna yemiyor.
* Asla karbonhidratla protein karıştırmıyor. Esmer de olsa kıymalı makarna diyet listesinin yasaklısı.
* Gülşen gibi zayıflamak istiyorsanız; 1 günü protein, 1 günü pirinç günü ilan edebilirsiniz: Protein gününde, 3 öğünde de protein dışında bir şey yenmiyor.
*Sabah 3 yumurta beyazıyla yapılmış mantarlı omlet, öğle-akşam ızgara balık veya tavuk yeniyor.

Arananlar


Sponsorlu Bağlantılar

6 Comments

 1. munire 26 Ocak 2013 07:28

  Merhaba şeyma hanım zayıflama önerilerinizi devamlı okuyorum gerçekten güzel ve işe yarar bilgiler teşekür ederi size geçen gün gördüğüm rüyadan bahsetmek istedim.

  Merhaba, ben uzun zamandır gördüğüm rüyanın etkisindeyim. Sevdiğim bir kişi var ve biz onunla bir aralar konuşmuştuk bana bir şans vermişti ancak ben yapamıyorum diyerek eski sevgilisine geri döndü ama ondanda ayrıldı. Ben rüyamda onun bana şöyle bir mesaj attığını gördüm ’’Sen benden bir şans istemiştin bende şimdi o şansı sana veriyorum, bunu iyi kullan ve konu bulmakta sana ait.’’ demişti. Günlerdir düşünüyorum acaba bu neye işarettir diye. Ancak telefonuma hiç ondan mesaj gelmedi. Lütfen cevap verin, çok çaresizim..

 2. Hasret 07 Haziran 2013 20:58

  Bende zayıflamak istiyorum Sizinle calişmak görüşmek istiyorum bana dönerseniz sevinirim şimdiden teşekkürler sevgilerimle…

 3. dr bekir cengiz 20 Haziran 2013 15:05

  merhaba şeyma hanım,
  sizin ünvanınızı öğrenmek istiyorum.
  siz diyetisyen misiniz yoksa şarlatan mı ?
  lütfen işini yapın.işiniz neyse artık bilemiyorum.
  sağlık bilimler fakültesinin kapısını bilmiyorsunuz ama millete diyet veriyorsunuz.
  haberiniz olsun bu bir suç.
  diyetisyenlik bilime dayalı bir meslek,öyle kulaktan dolma bir meslek değil.

 4. vehibe gürani 18 Ağustos 2013 18:29

  Merhaba şeyda hn. Tahsiliniz ne olursa olsun. Ben size güveniyorum. BENİ ACİLEN ZAYIFLATMANIZI istiyorum. 12 k. fazlam var. Size nasıl ulaşabilirim?

 5. nur 12 Ekim 2013 11:51

  karnimi nasil egritirim acaba?

 6. Anonim 30 Ekim 2013 00:15

  merhaba şeyda hanım fiyatlarınız biraz uçuk değilmi ?

Bir Cevap Yazın