suna dumankaya basen eritme

Sponsorlu Bağlantılar


Suna Dumankaya basen ve bel bölgesindeki yağlardan kurtulmak için önerilerini paylaştı. Türk kadınının ortak sorunu olan basen ve bel bölgesi yağlanmasına bitkisel karışımlarla çözüm bulabilmeniz mümkün. Suna Dumankaya kuşburnu, rezene, sinameki, papatya, biberiye ve funda yaprağını eşit ölçülerde karıştırın ve çay gibi demleyin diyor. Bu çaydan her sabah bir bardak içmeniz halinde hızla yağlanma sorununu çözüm bulacak incelmeyi hissedeceksiniz. Ayrıca bu çayın selülitlere de iyi geldiğini belirtiyor Suna Dumankaya.
Yağlanmanın bir diğer nedeni de fazla yemek yemektir. Suna Dumankaya’nın iştah kapatacak çay formülü şöyle: ½ litre kaynamış suya eşit miktarlarda mate, biberiye, ıhlamur ve yeşil çay ekleyin. Bir dilim de yeşil elma ilave edin ve çay gibi demleyin. Her sabah aç karnına bir fincan öneriyor.
Bel bölgesindeki fazla yağlanmadan kurtulmak için limon suyuyla masaj yapmanız yağların hızla erimesinde işe yarayacaktır. Metabolizmanız yavaş çalışıyor ve yağ yakmakta zorlanıyorsanız Suna Dumankaya ananas dilimlerini bir tutam nane, 1 çorba kaşığı badem yağı ve bir adet limonla blenderden geçirin ve bu karışımı sabah aksam olmak üzere günde iki kere tok karnına içmenizi öneriyor. Tatlandırmak için bir miktar bal da ekleyebilirsiniz.

Arananlar


Sponsorlu Bağlantılar

Bir Cevap Yazın