yağ eritme taktikleri

Sponsorlu Bağlantılar


Yağlar çok yüksek kalorili besinlerdir. Bu nedenle yağ tüketiminde sınırlama yapmayan kişiler diğerlerine göre çok daha kolay bir şekilde kilo almaktadırlar. Doktorların son derece dikkat edilmesi gerektiğini söylediği vücut yağ oranı dengeleri de yağ tüketiminde dikkatli olunmadığı zaman bozulmaktadır.

yağ yakma

Yağ eritmek için çeşitli taktikler vardır. Öncelikle bilmelisiniz ki “yağ yakıcı ilaçlar” adı altında satılmakta olan tıbbi ürünlerin büyük bir çoğunluğu hiçbir işe yaramamaktadır. Çünkü bu ürünlerin tek yaptığı şey size protein depolamaktır. Bu ilaçların tek başına kullanımı bir işe yaramayacağı gibi, düzgün bir diyet programı ve spor işbirliğinde bu ilaçlara hiç gerek duymadan yağlarınızı yakabilirsiniz. Yağ yakma konusunda bir çok yağ içermeyen diyet bulunduğu gibi, günlük koşu ve bazı özel hareketler sayesinde yağlarınızın çok daha hızlı yakılmasını sağlayabilirsiniz. Protein ağırlıklı yağ yakma diyetleri sayesinde de hem protein kütlenizin zarar görmesini engelleyebilir, hem de yağlarınızın yakılmasını hızlandırabilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar

One Comment

  1. aycan 09 Ocak 2011 21:46

    Aslında protein depolamaktansa diyet ve egzersizleri ihmal etmeyerek kullanılan alli adında bir ürün var ki içeriğindeki madde besin yoluyla alınan yağın %25 ini sindirmeden vücuttan atıyor…

Bir Cevap Yazın